Prawnik Zadłużonych - uczę jak wyjść z długów

Oferta konsultacji

Jeśli znalazłeś się w tarapatach finansowych, wiedz, że nie musisz być z tym sam. Jestem tutaj, aby Ci pomóc. Gdy zadłużenie rośnie, a Ty tracisz płynność finansową, najważniejsze, aby działać szybko, dlatego nie trać czasu na zamartwianie się, zacznij walczyć z długami. Dowiedz się jakie kroki prawne możesz podjąć, aby szybko wyjść z długów i ochronić swój majątek.


KONSULTACJA MAILOWA – 129 ZŁ

Masz krótkie pytanie, które nie wymaga osobistej rozmowy? Chcesz zapytać o jedno zagadnienie albo nie masz czasu na spotkanie na żywo? Masz kilka pytań, ale wszystkie dotyczą tego samego problemu i można na nie odpowiedzieć bez analizy dokumentów?

W ramach konsultacji mailowej możesz zadać do 5 pytań dotyczących tej samej sprawy, odpowiedź dostaniesz mailem w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty.


KONSULTACJA PODSTAWOWA – 250 ZŁ

Chcesz omówić swoją sytuację finansową od strony prawnej? Nie wiesz jaki sposób wyjścia z długów będzie dla Ciebie najlepszy? Potrzebujesz porady prawnej w sprawie sądowej lub egzekucyjnej? Zastanawiasz się czy odpowiadasz za długi spadkowe lub małżonka? Chcesz ograniczyć lub wyłączyć swoją odpowiedzialność za długi?

Umów się na konsultację prawną. Konsultacja trwa do 60 min. Spotkamy się w kancelarii w Warszawie lub online na videorozmowę.


KONSULTACJA + WNIOSEK O OGŁOSZENIE UPADŁOŚCI – 800 ZŁ

Jesteś zdecydowany na ogłoszenie upadłości, ale obawiasz się formalności związanych ze złożeniem wniosku do sądu? Gubisz się w formularzach? Chcesz, żeby prawnik pomógł Ci ustalić jakie jest Twoje zadłużenie i co, gdzie wpisać w poszczególnych rubrykach?

Jeśli potrzebujesz wsparcia na starcie w walce z długami, pomogę Ci w ustaleniu Twojego zadłużenia i złożeniu wniosku. Pakiet obejmuje konsultację prawną 60 min. a także przygotowanie wniosku o ogłoszenie upadłości, który składany jest samodzielnie. Pakiet nie obejmuje reprezentacji przed sądem.


PROWADZENIE SPRAWY

Jeśli masz sprawę w sądzie, u komornika lub potrzebujesz pomocy w negocjacjach spłat z wierzycielami – mogę Cię wesprzeć kompleksowo. Prowadzę sprawy sądowe cywilne, gospodarcze i upadłościowe. Twoimi sprawami zajmę się osobiście, a pełnomocnikiem będzie doświadczony adwokat z Praga Adwokaci.

Wszystkie sprawy wyceniam indywidualnie w oparciu o ich prognozowaną czasochłonność. Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz dostać wycenę.


Nie czekaj, aż problem sam się rozwiąże! Dowiedz się jak możesz zawalczyć w swoje sprawy.