O mnie – Prawnik Zadłużonych

Witam Cię serdecznie na blogu poświęconym pomocy zadłużonym! Nazywam się Marta Kleczaj i prowadzę bloga Prawnik Zadłużonych. Na tym blogu dowiesz się jakie decyzje prawne podejmować, aby nie popaść w długi. Jeśli już je masz – pomogę Ci wyjść z długów!

Kim jestem?

Jestem aplikantem radcowskim Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Aplikację rozpoczęłam w 2018 roku po zdanym z wyróżnieniem egzaminie wstępnym. W roku 2021 przystąpię do egzaminu zawodowego, aby uzyskać tytuł radcy prawnego.

Od ponad 3 lat pomagam przedsiębiorcom oraz osobom fizycznym rozwiązywać ich problemy prawne. Od zawsze szczególną uwagę przywiązywałam pomocy zadłużonym.

Wiedz, że ten blog powstał z pasji.

Moje doświadczenie

W ciągu ostatnich lat pomagałam osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom w sprawach sądowych dotyczących zapłaty należności, a także broniłam ich praw w innych postępowaniach cywilnych i gospodarczych. Sprawy komornicze znam od podszewki, gdyż w trakcie studiów pracowałam w kancelarii komorniczej. Szczególnie interesuje mnie problematyka odpowiedzialności małżonka za długi drugiego z małżonków, dlatego też na studiach obroniłam pracę magisterską z tego zagadnienia. Tematyka upadłości jest konsekwencją moich wcześniejszych zainteresowań i często jedynym skutecznym sposobem wyjścia z długów. Chcę Ci pomóc przez to przejść.

Sprawdź: Czy zadłużenie rodziców przechodzi na dzieci?

Chcesz się oddłużyć, ale nie wiesz jak to zrobić? Potrzebujesz pomocy w sprawie sądowej? Komornik zajął Twój majątek, mimo że nie jesteś niczyim dłużnikiem? Zastanawiasz się czym jest antywindykacja? A może Twoje długi Cię przerosły i zastanawiasz się, czy nie powinieneś złożyć wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej? Na te wszystkie pytania i wiele innych znajdziesz odpowiedź właśnie na tym blogu.

Dowiedz się więcej: Przedawnienie długów – czy wszystkie długi się przedawniają?

Chcesz umówić się na spotkanie w kancelarii? Potrzebujesz konsultacji online? Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo. Zadzwoń na numer 506-295-149 lub napisz maila: mk@pragaadwokaci.pl

Pozdrawiam,
Marta Kleczaj
Prawnik Zadłużonych


Jeśli potrzebujesz pomocy w innej sprawie, np.:

lub potrzebujesz pomocy w jakiejkolwiek innej sprawie cywilnej, pracowniczej, rodzinnej, związanej z nieruchomościami, spadkami czy Twoją firmą – zajrzyj na stronę naszej kancelarii.