O mnie - Prawnik Zadłużonych Jakub Ryzlak. Blog poświęcony pomocy zadłużonym.

O mnie – Prawnik Zadłużonych

Witam Cię serdecznie na blogu poświęconym pomocy zadłużonym! Nazywam się Jakub Ryzlak i prowadzę bloga Prawnik Zadłużonych. Na tym blogu dowiesz się jakie decyzje prawne podejmować, aby nie popaść w długi. Jeśli już je masz – pomogę Ci wyjść z długów!

Kim jestem?

Jestem adwokatem od procesów sądowych – głównie spraw cywilnych i gospodarczych. Razem z Olą (Adwokatem Kobiet – Aleksandrą Wejdelek-Bziuk) prowadzimy kancelarię adwokacką w Warszawie – Praga Adwokaci. Tworzymy zespół z mnóstwem pasji i energii, a jednocześnie z doświadczeniem zdobytym podczas licznych zmagań na salach sądowych.

Jako Adwokat Frankowiczów, walczę z bankami o odszkodowania w sprawach toksycznych kredytów waloryzowanych kursami obcych walut.

W swojej pracy staram się ze wszystkich sił wspierać swoich klientów swoją wiedzą i doświadczeniem. Lubię pracować z ludźmi, w trudnych chwilach jestem ich głosem rozsądku. Przede wszystkim staram się na chłodno ocenić sytuację i szanse na pozytywne zakończenie sprawy.

Ukończyłem studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim i aplikację adwokacką w Warszawie.

Moje doświadczenie

W ciągu ostatnich lat pomagałem osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom w sprawach sądowych dotyczących zapłaty należności, a także broniłem ich praw w innych postępowaniach cywilnych i gospodarczych. Jeśli interesuje Cię ta tematyka, a zakładam, że tak skoro tutaj jesteś – zapraszam do lektury. Swoim doświadczeniem i wiedzą dzielę się w artykułach blogowych.

Sprawdź: Czy zadłużenie rodziców przechodzi na dzieci?

Chcesz się oddłużyć, ale nie wiesz jak to zrobić? Potrzebujesz pomocy w sprawie sądowej? Komornik zajął Twój majątek, mimo że nie jesteś niczyim dłużnikiem? Zastanawiasz się czym jest antywindykacja? A może Twoje długi Cię przerosły i zastanawiasz się, czy nie powinieneś złożyć wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej? Na te wszystkie pytania i wiele innych znajdziesz odpowiedź właśnie na tym blogu.

Dowiedz się więcej: Przedawnienie długów – czy wszystkie długi się przedawniają?

Chcesz umówić się na spotkanie w kancelarii? Potrzebujesz konsultacji online? Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo. Zadzwoń na 663-775-333 lub napisz maila: jakub@pragaadwokaci.pl

Pozdrawiam,
Jakub Ryzlak
Prawnik Zadłużonych


Jeśli potrzebujesz pomocy w innej sprawie, np.:

lub potrzebujesz pomocy w jakiejkolwiek innej sprawie cywilnej, pracowniczej, rodzinnej, związanej z nieruchomościami, spadkami czy Twoją firmą – zajrzyj na stronę naszej kancelarii.