Kontakt – Prawnik Zadłużonych

Potrzebujesz pomocy w negocjacjach z wierzycielami lub ogłoszeniu upadłości konsumenckiej? Nie wiesz jak poradzić sobie w długami? Chcesz się oddłużyć, ale nie wiesz od czego zacząć? Masz sprawę z sądzie i nie wiesz jak się bronić?

Jeśli potrzebujesz indywidualnej konsultacji prawnej – zarezerwuj spotkanie w moim kalendarzu online. Więcej informacji znajdziesz w zakładce: Konsultacje prawne.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować w innej sprawie – wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

Alternatywnie zadzwoń 663 775 333 lub napisz maila: jakub@pragaadwokaci.pl

Korzystając z formularza przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko oraz swój adres e-mail. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mogła odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Praga Kancelaria Adwokacka Ryzlak Wejdelek-Bziuk sp.j. z siedzibą w Warszawie, ul. Krypska 13/24, 04-082 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Szanujemy Twoją prywatność – dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres wymagany przepisami prawa – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: mk@pragaadwokaci.pl. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do organu nadzorczego.

Pozdrawiam,

Jakub Ryzlak

Prawnik Zadłużonych

Jeśli potrzebujesz pomocy w innej sprawie, np.:

lub potrzebujesz pomocy w jakiejkolwiek innej sprawie cywilnej, pracowniczej, rodzinnej, związanej z nieruchomościami, spadkami czy Twoją firmą – zajrzyj na stronę naszej kancelarii.